Online İşlemler

Evdeki Dostlarımız için Güvenlik Sistemleri


Her birey evinde güvende ve mutlu hissetmek ister. Yaşantımızın büyük bir bölümünü evimizde sevdiğimiz insanlarla güvenli bir şekilde vakit geçirmek ve hayatımızı paylaşmak isteriz. Huzurunuzu bozan olaylardan ev güvenlik sistemleri sayesinde kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Kendiniz ve aileniz için değil beraberinde beslediğiniz evcil hayvanlarınız için de güvenlik oldukça önemli. Evcil hayvanlarınızı iç veya dış faktörlerden gelen tehlikelere karşı koruyabilir ve daha rahat bir yaşam sunabilirsiniz.


Dostlarınız için daha güvenli bir ortam

Çoğu evcil haycan sahipleri alarm sistemleri konusunda belli önyargılara sahip olabiliyor. Çünkü evcil haycanlar yanlışlıkla alarmı aktive ederek gereksiz paniğe sebebiyet verebilmelerinden çekiniyorlar. Sizler için bu sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Ebanet olarak kullandığımız dedektörler evcil hayvanlarınızı tespit edebiliyor ve hareketlerini algılayabiliyor. Özellikle Ebanet olarak ihtiyaçlarınıza en uygun ve özelleştirilmiş güvenlik sistemlerini sunarak sizlerin ve evcil hayvanlarınızın yaşantısını kolaylaştırıyoruz. 

Evcil Hayvanlarınızın Güvenliği İçin Endişe Etmeyin

Evde sizi bekleyen bir evcil hayvanınız varsa başına gelebilecek tehlikelere karşı her zaman kaygılı olmalısınız. Evde meydana gelen bir kazadan onların etkilenmesi veya hırsız sebebiyle kaçmaları sizi korkuyor olabilir.

Gaz kaçağı ve yangın gibi asla meydana gelmesini istemediğiniz sorunlar, geri dönüşü olmayan kayıtlara sebebiyet verebiliyor. Hırsızlar için güvenlik sistemlerinde bulunan akıllı ev sistemleri ile evcil hayvanlarınızı tehlikelerden korumanız mümkün. Tek başlarına evde kaldıklarında korkup endişelenmenize veya başlarına kötü bir şey gelir düşüncesine gerek kalmaz.

Evcil Hayvanlarınızı 7/24 İzleyebilirsiniz


Güvenlik sistemleri ile işte veya başka bir şehirde hatta yurt dışında bile evcil hayvanlarınızı kolaylıkla izleyebilirsiniz. İnternete ulaşımınızın olduğu her alanda dostlarınızı kontrol edebilir, aklınıza takılan soruları giderebilirsiniz. Herhangi bir probleme neden olacak durumu gözlemlediğinizde yetkili kişilere destek talebi iletebilirsiniz.

Eve gidemediğiniz günlerde evcil hayvanınızı bırakabileceğiniz biri varsa onların düzenli olarak gelip mamaları veya kumlarıyla ilgilendiğinden emin olabileceksiniz. Endişeye ve kuruntulara yer bırakmadan huzurlu bir yaşam sürmek ve evcil hayvanlarınızı korumak için akıllı ev sistemi yüksek teknolojisi ile her zaman yanınızda.

Dostlarınızı korumanın en kolay yolu Ebanet Güvenlik Sistemleri