Online İşlemler

Çocuklu Evlerde Alınması Gereken Önlemler

Anne ve babanın çalışması modern hayatın gerekliliğinden birisidir. Anne ve baba çalıştığında evlerde çocuklar hafta içi her gün evde tek başlarına kalmak zorunda kalabiliyor.

..


Yaşlılarımız İçin Ev Güvenlik Sistemleri

Bir çoğumuz için ev sadece fiziksel bir yaşam alanı olmanın ötesinde.

..


Yangınlardan Ev Güvenlik Sistemi İle Korunun

Son yıllarda yaşanan tüm teknolojik gelişmelere rağmen sayılarında düşüş olmayan yangınlar özellikle kış aylarında ısıtıcılar sebebiyle artış gösteriyor.

..


İş Yerlerinde Güvenliği Arttırmak

Ofisler, iş yerleri mesken alanlara oranla daha az kontrollü alanlar olduğu için daha büyük risk oluştururlar. Bu bakımdan iş yerlerinde daha geniş kapsamlı güvenlik önlemleri almak yaşanabilecek can ve mal kayıplarının önüne geçmek için oldukça önemlidir

..


Tek Başına Yaşayanlar İçin Güvenlik Sistemleri

TÜİK "Türkiye İstatistik Kurumu" araştırmalarına göre Ülkemizde 4 milyonu geçkin kişi tek başına yaşıyor. Fakat tek başına yaşamak her ne kadar konforlu ve keyifli olsa da beraberinde büyük sorumlulukları da getiriyor.

..


Aldığınız Sahte Ev Güvenlik Sistemleri Sizi Nasıl Korur?

Evinize aldığınız güvenlik sistemleri sizleri sadece hırsızlık anında değil, bu tarz yaşanabilecek olaylardan önce de korur. Hırsızlar için güvenlik sistemi olan evler, olmayan evlere göre daha zor ve daha risklidir.

..


Güvenlik Kamerası Konumlandırılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İşyerinizde veya evinizdeki kamera sisteminden en iyi verimi alabilmek için kamera sistemine dahil olan tüm kameralarınızı doğru bir biçimde yerleştirmelisiniz. Doğru bir biçimde yerleştirilmeyen kameraların görüntüleyeceği efektir alanlar daha küçük olacağı için daha çok kameraya ihtiyaç duyulabilir.

..


Güvenlik ve Yangın Alarm Sistemleri

21. yy'da güvenlik sistemlerinin önemi git gide artmaya başladı. İnsanların yoğun bir şekilde çalıştığı iş merkezleri, kurumlar ve özel firmalarda güvenlik meselesi önemli konulardan birisidir.

..


Kamera Sistemlerinde Depolama ve Bant Genişliği

Yüksek çözünürlüklü IP Kameraların yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla birlikte kullanıcıların uzun zaman zarfında sürekli kayıt talepleri bant genişliği ve depolama kapasitelerinde zorlamalara neden olmaya başlamıştır

..


Kameralı Güvenlik Sistemlerinde Alt Yapının Önemi

Güvenlik sistemleri hazırlanırken, her zaman işin görsel kısmına önem veriliyor. Asıl önemli nokta ise altyapı. 1999 Gölcük depreminde ki gibi üst kısımda görsel olarak çok güzel görünen binaların, domino taşları gibi yıkım sonuçlarını yaşamayalım.

..


Akıllı Ev Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Teknolojide yaşanan gelişmelerin etkilediği bir diğer sektör ise Alarm Sistemlerdir. Tüketiciler daha etkin fonksiyonlara sahip olan ürünleri daha uygun fiyatlara alabilmelerini sağluyor. Bu alanda en büyük değişimlerin yaşandığı alanlardan birisi ise akllı alarm sistemleridir. Standart alarmların dışında olan akıllı alarm sistemlerinin tüketicilere sunduğu avantajları sizler için hazırladık.

Teknolojinin sağladığı bütün olanakları kullanan A..


Doğa Dostu Güvenlik Sistemi: Kablosuz Güvenlik

Doğa dostu olan kablosuz ev güvenlik sistemi ile henüz tanışmadınız mı? Sizlere bu teknolojinin güzel yanlarını açıklamak için buradayız.

Geleceği koruma altına almak için Kablosuz ev güve..