Online İşlemler

Hakkımızda

İnsanların yaşam alanları ve kurumsal çözüm noktalarında ki ihtiyaçları olan, yaşam kolaylığı ve güvenlik ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Ebanet Teknoloji; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan ruhuyla 2010 yılında kurulmuştur.


Biraz kendimizden bahsedelim.

Kamera sistemleri, hırsız ihbar sistemleri ve yangın alarm sistemleri sektöründe başladığı faaliyetlerine kurumsal çözüm ortaklığı ve toptancılık faktörünü de ekleyerek, sektöre tam anlamıyla hakim hale gelmiştir.

Ebanet Teknoloji geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında kamera sistemleri başta olmak üzere, hırsız ihbar sistemleri ve yangın ihbar sistemleri kapsamında çözüm ortaklığı ve toptancılık anlayışıyla birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Ebanet Teknoloji, güvenlik sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Ebanet Ailesi, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Türkiye’de yapmıştır. Ebanet Ailesi, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece uygulama hizmetinin verildiği anlarda değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız; işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

 • Profesyonel Servis

  Profesyonel saha ekiplerimiz ile bütün sorunlarınıza anında çözüm üretmek için daima yanınızdayız.

 • Satış Ortaklığı

  Bayimiz olarak sizlere tanıdığımız özel ayrıcalıklardan yararlanabilir ve işletmenizi kara geçirebilirsiniz.

 • Mükemmel Destek

  7/24 Canlı destek ve Teknik destek için ekibimiz daima yanınızda. Sorunlarınızı bize iletin ve size yardımcıolalım

 • Servis Garantisi

  Ürünlerimiz kalitelidir ve distribütör garantilidir. Ebanet olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.